Wielki finał pierwszej edycji

Każdy z uczestników zaprezentował się podczas oficjalnego zakończenia. Ich trzyminutowe wystąpienia to zarówno podsumowanie, jak i przedstawienie się szerszemu gronu potencjalnych pracodawców. Pierwotnie speed dating miał być kropką nad i tego spotkania, jednak projekt jest dynamiczny, dostosowuje się do potrzeb uczestników…

Czytaj więcej

PIERWSZA EDYCJA ZA NAMI

Marta, otrzymała płatny staż w coworkingu O4, Olivia Business Centre.

Ukończyła Rolnictwo oraz Podyplomowe Studia z Rachunkowości Przedsiębiorstw. Jest szczęśliwą żoną i mamą. To osoba otwarta i zdeterminowana do działania. O Akceleratorze Kariery dowiedziała się na Targach Pracy. Udział w projekcie dodał jej odwagi – teraz rozwija się, zdobywa wiedzę i otwiera się na nowe możliwości. Podczas realizacji projektów w coworkingu O4 wykorzystuje swój talent – pisanie.

Kim jesteś? Kim chcesz być? One już wiedzą!

Nasza wiedza, zasoby i kontakty określą Twoją zawodową przyszłość!

Jolanta, rozwija swój biznes z pomocą mentora Wiktora Jodłowskiego, Talkersi.

Ukończyła Zarządzanie oraz Oceanotechnikę na Politechnice Gdańskiej. W pracy jest rzetelna, kreatywna i komunikatywna.
34 – letnia mama poczuła potrzebę zmian. Doświadczenie zawodowe oraz wiedza nabyta dzięki Akceleratorowi Kariery ośmieliły ją na realizowanie swojej pasji. Już w liceum odkryła, że jest nią szycie. Narodziny córek dały jej pomysł na biznes. Teraz szyje ubranka dla dzieci, oraz inne niezbędne mamom gadżety.